Annoncører i Kanal Gourmet & Kultur Rally 2017:

AUBO Køkken & Bad, Løgstør – 70 70 75 57 – www.aubo.dk

BDO Statsautoriseret revisoraktieselskab Aalborg – 96 34 73 00 – bdo.dk/BDO/aalborg

Buksesmeden, Løgstør – 98 67 79 00

Dagli’Brugsen, Ranum – 98 67 60 17

Dagli’Brugsen, Skarp-Salling – 98 68 11 10

Dankalk A/S, Aggersund – www.dankalk.dk

Deloitte, Løgstør - 98 79 61 90 – www.deloitte.dk

Dinitrol Center Løgstør – 24 65 87 92 – www.dinitrol.dk 

EDC Løgstør – 98 67 33 44 – www.edc.dk/logstor

Fysio Danmark – 98 67 42 00 – www.logstorfysioterapi.dk

Groes Cafè & Bageri, Løgstør – 98 67 13 80 

Hanherred & Himmerland Biler A/S – 98 67 16 55 – 98 62 38 00 – www.h-hbiler.dk

HMN Entreprenøren a/s, Løgstør – 96 66 88 00 – www.hmn-as.dk

Hårdesign – 98 67 75 10 – hårdesignløgstør.dk 

Ism:Steel Constroction – 53 73 71 10 – www.ismsteel.dk 

Jutlander Bank

Kjær, Løgstør – 98 67 41 33

Logstor A/S – 99 66  10 00 – www.logstor.com

Løgstør Autoværksted – 98 67 19 69 – www.logstor-auto.dk 

Løgstør Badehotel/Hotel Du Nord – 98 67 21 00 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Løgstør Boligforening – 98 67 32 41 – www.logstorbo.dk 

Løgstør VVS Aps – 98 67 39 39 – www.logstorvvs.dk

Midtfjord Agro – 98 67 17 33 – www.midtfjordagro.dk

Midtfjord El, Løgstør – 98 67 19 33 – 98 67 62 80 – www.midtfjord.dk

Midtfjord Faglig Fællesforbund – 70 30 08 56

Murerfirmaet Henriksen & Madsen A/S, Løgstør – 98 67 41 88 – www.hm-murer.dk

Mæglerfirma Asger Larsen – 98 67 81 32 – 98 67 81 62 – www.maegleren.dk

NEM – 98 67 20 11 – www.nem.dk 

Nybolig Løgstør – 98 67 14 88 – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nyt Syn Løgstør – 98 67 16 11 – www.nytsyn.dk

Probeco, Berg & Probeco as – 96 66 69 99 – www.bergogprobeco.dk 

Psykologcenter Limfjorden, Løgstør – 98 34 24 33 – www.psykologcenter.com

Ranum Autolakering – 98 67 65 20

Ranum Teltudlejning – 98 67 68 39 – www.ranum-teltudlejning.dk

Revisorfirmaet SKODA & partner, Løgstør – 96 36 55 55

Rimas, Løgstør – 96 66 03 99 – www.rimas.dk

Salling Malerforretning Aps, Løgstør – 21 45 61 20 – www.sallingmalerforretning.dk

Salling Plast AS, Ranum – 96 66 83 00 – www.salingplast.com

Shell, Løgstør – 98 67 21 11

Skiltefabrikken Tryk På, Næsby – 98 67 68 02 – www.skiltefabrikken.dk

Spar Nord, Løgstør – 96 66 06 60  - www.sparnord.dk

Sportigan – 98 67 10 55 

Tand Klinikken, Løgstør – 98 67 35 77 – www.plejditsmil.dk

Tandlægerne Løgstør – 98 67 18 55 – www.tandllaegernelogstor.dk 

Thisted Bryghus

TMJ Glas og Byg – 40 85 15 35 – www.tmjglasogbyg.dk 

Trend Kro – 98 67 81 35  - www.trendkro.dk

Uldjyden, Løgstør – 98 67 12 98 – www.uldjyden.dk

Vesthimmerlands Kloak-Beton – 40 96 90 00

Værkstedet ved Arne Poulsen – 98 67 11 55 – 30 21 48 84

XL Byg Tømmergaarden, Løgstør – 98 67 18 00 

Zjoos, Løgstør – 62 26 41 90 – www.zoojs.dk